O nás

GOALIE ACADEMY INTERNATIONAL je největší brankářská akademie ve střední Evropě a zajišťuje komplexní rozvoj hokejového brankáře od útlého věku až po jeho profesionální kariéru. Dnes již zajišťujeme kompletní servis pro hokejové brankáře všech věkových kategorií, včetně hobby brankářů.GAI POŘÁDÁ A ZAJIŠŤUJE:

  • Speciální brankářské kempy - jednodenní, víkendové a týdenní.
  • Individuální trénink pro jednodtivé brankáře.
  • Další tréninky a jejich videoanalýzy.
  • Speciální detailní vyhodnocení tréninků a zápasů, včetně videoanalýzy a rozboru. 
  • Lékařské služby, kompletní sportovní lékařské prohlídky.
  • Veškeré zastupování formou sjednávání hráčských smluv, řešení přestupů atd.
  • Sledování brankářských talentů pro NHL, juniorské soutěže - USA, Kanada, MHL, popřípadě KHL.
  • Trénink psychologie, mentální trénink.
  • Speciální výživový program pro sportovce, včetně sportovního jídelníčku.
FILOZOFIE GAI:
Hlavní filozofií GOALIE ACADEMY INTERNATIONAL je individuální přístup trenérů ke každému z brankářů. "Pokud chcete někoho něco naučit, cokoliv, je jasné, že se mu musíte věnovat individuálně, jinak to nemá efekt, tak tomu je i u brankářů a o to se přesně snažíme. Po konci kempu dáváme rodičům každého brankáře list, který by se dal považovat za jakési vysvědčení, jeho hodnocení. I když na zmapování brankáře máme jenom týden, snažíme se o jeho kompletní hodnocení od výstroje, až po výkony na ledě a tělocvičně, aby na sobě mohli kluci pracovat i nadále ve svých klubech během roku," říká manažer a trenér školy Roman Višňák.

Druhý hlavní bod, který je důležitý pro vývoj a stále zlepšování výkonu brankáře je neustálá práce a osvojování si nově naučených věcí. "Určitě je dobré absolvovat jakoukoli hokejovou školu, ale aby jste se stále zlepšovali, potřebujete na sobě tvrdě pracovat jednak při trénincích ve vašem klubu, tak ještě navíc v oblasti teorie a praxe, protože jen výjimeční lidé ve svých oborech patří k těm nejlepším. Do naší předem vypracované koncepce plánu patří i důležitý faktor kontaktu s brankáři po celý rok, což je hodně důležité, samozřejmě to závisí také na časových možnostech a vytížení brankářů ve svých klubech," pokračoval Roman Višňák. GAI proto od roku 2009 zavedla do svého programu krom tradičního letního kempu také pravidelné speciální brankářské jednodenní kempy během sezóny. 
KOMPLETNÍ SERVIS PRO NAŠE ČLENY:

Chceme být v našem oboru ti nejlepší, a proto máme zájem podávat brankářům kompletní servis, od poradenství, tréninků až po zajišťování koupě hokejové výstroje za výrazně nižší ceny, než je tomu v běžných sportovních obchodech. Víme, jak náročné pro rodiče je financovat lední hokej, zvyšují se neustále náklady jak na trénování, tak také na výstroj, proto přicházíme s projektem HOCKEY-SERVICE.


Hlavní cíle projektu HOCKEY-SERVICE:

1. Možnost ZAKOUPENÍ HOKEJOVÉ VÝSTROJE ZA VÝHODNÝCH PODMÍNEK v porovnání s trhem kamenných prodejen, ale i internetových e-shopů. Kompletní nabídku si můžete prohlédnout na www.X-HOKEJ.cz.

2. NABÍDKA DALŠÍCH SLUŽEB PRO MLADÉ HOKEJISTY – individuální i skupinové trénování (poradenství, tréninky, analýzy zápasů, video rozbory a jiné).

3. ZASTUPOVÁNÍ MLADÝCH HRÁČŮ V JEDNÁNÍ S KLUBY, pomoc při shánění nových angažmá ať v České republice či zahraničí.

4. Lékařské služby, kompletní sportovní lékařské prohlídky.

5. Projekt zdravé výživy, správného stravování pro sportovce, fyzioterapie, včetně speciálních masáží.

6. Sledování brankářských talentů pro NHL, juniorské soutěže - USA, Kanada, MHL, popřípadě KHL.

7. Trénink psychologie, mentální trénink.

PROČ VOLIT HOKEJOVOU BRANKÁŘSKOU AGENTURU GOALIE ACADEMY INTERNATIONAL?

GA má třináctiletou zkušenost a tradici, na základě ní vytvořila speciální výukový program pro brankáře podle nejmodernějších metod, vyučování systému a techniky chytání pro brankáře všech věkových kategorií. Mottem brankářské hokejové agentury GAI je „Když si o sobě člověk myslí, že už vše umí, tak většinou brzy skončí“. V našem pojetí to znamená být nápomocný tomu, kdo chce na sobě pracovat, být lepší a předčít, a to bez rozdílu, zda je v reprezentaci či nikoliv. Nelovíme nejlepší hokejové hráče a nečekáme, jak to s nimi dopadne. Pomáháme talentovaným hráčům stát se špičkami v hokeji. Náš tým speciálních profesionálních hokejových brankářských a kondičních trenérů vznikal přirozenou cestou, kteří v té době buď trénovali, hráli a nebo hrají ještě profesionálně. Je mezinárodní a je složen z odborníků, specialistů všech věkových kategorií.
Pro více informací o našich službách nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vaše otázky a spolupráci s Vámi!